tez danışmanlığı

 

tez danışmanlığı Tez Merkezi, tez danışmanlığı Proje, Tez Yazdırma

Tez Danışmanlığı

Tez hazırlamak belli bir birikim ve tecrübe sonucunda gerçekleşebilmektedir. Yazım işlemi kolay olarak görülse de belirli kriterlere uyulmak zorundadır ve bu kriterler her üniversitede farklıdır.  Tez hazırlama süresinde konunuzla alakalı kaynak araştırması yapmanız gerekmektedir. Ulaşılan kaynakların kaliteli ve güvenilir olması da tez çalışmanızın geçerli sayılması adına oldukça önemli bir husustur.

Tez yazımının tüm aşamalarında sizlere profesyonle hizmet veren firmamız tarafından üretilen tüm çalışmalar geçme garantilidir. Bizlere tez yazdırmak istiyorum talebinde bulunduğunuzda ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek fiyat bilgisini en kısa sürede göndereceklerdir. Tez yazım kadromuzun tamamı akademisyenlerden oluşmaktadır. Tüm tez çalışmalarımız sizlere parçalar halinde ulaştırılarak incelemeniz sağlanmaktadır. Gönderilen kısımlar özellikle hocanız tarafından kontrol edilmeli ve düzenleme talepleriniz bizlere iletilmelidir. Bu şekilde bir çalışma sisteminde çalışmanızın kabul edilmeme ihtimali yoktur. Çalışmalarımızın tüm aşamalarından bilginiz olduğu takdirde danışman hocanız tezinizin tamamını incelerken hiçbir problem ile karşılaşmayacaktır. Bu durumda da tez hazırlama hizmetimiz başarıyla tamamlanarak programınızdan mezun olmanız sağlanacaktır. Emeğinizin ve paranızın boşa gitmemesi için oldukça titiz bir biçimde çalışıyoruz ve çalışma süremizi beraber yürütüyoruz.

Tez hazırlama işleminde dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise intihaldir. Çalışmalardaki usulsüzlükler intihal programları tarafından tespit edilirken tez çalışmalarının bu koşullardaki geçerli sayılma ihtimali yoktur. Tez danışmanım ekibi olarak tüm tez çalışmalarında tamamen özgünlük garantisi veriyoruz.

Tezlerinizi teslim tarihinden önce teslim etmeye gayret ediyoruz. Ara raporlar halinde ulaştırdığımız tez çalışmalarımız danışman hocanız tarafından belirli aralıklarla incelense dahi çalışmanın tamamının görülmesi ve tamamına ilişkin düzenlemelerin yapılması da gerekmektedir. Tez yazım kılavuzuna olan uygunluğun denetlenmesi için hocanıza sunacağınız çalışmalar en son teslim tarihinden minimum 1 hafta önce ulaştırılırsa alacağımız sonuç her zaman için daha verimli olacaktır. Bu durumda çalışma süremize bağlı olarak kimi zaman 1 ay, kimi zaman ise 1 hafta önceden çalışmalarımızı sizlere ulaştırıyoruz.

Lisans, yüksek lisans, doktora, uzmanlık tezlerinizin tamamını profesyonel ekibimiz sayesinde başarıyla tamamlayabilirsiniz. Geçme garantili tez hazırlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere bilgi@tezakademi.com mail adresinden ve 0541 676 48 39 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Proje Danışmanlığı

 

Tezsiz yüksek lisans programından mezun olabilmek için hazırlanacak olan projeler başarınız için oldukça önemlidir. Yalnızca tezsiz yüksek lisans alanında değil lisans bölümünde de projeler hazırlanmaktadır. Proje hazırlamak tez yazımı kadar olmasa da belirli bir tecrübe gerektirmektedir. Usulüne uygun olarak yazılan projeler danışman hocalar tarafından denetlendikten sonra kabul edilmektedir. Akademik kariyerinizde başarıya ulaşmak için yazacağınız çalışmaların kalitesi oldukça önemlidir. Proje hazırlarken içeriğin yeterli ve amacına uygun olması gerekmektedir. Konunuzu detaylıca açıklanabilmesi için kaynak taramanızın geniş ve amacına uygun olması ön şarttır. Akabinde hazırlanacak olan içeriğin zengin olması bilimsel yeterliliğine bağlıdır.

 

Tezsiz yüksek lisans programından mezun olabilmeniz için hazırlanan ödevler Lisansüstü Eğitim ve Öğretim yönetmeliğince belirlenmiş olan kurallara uygun olmalıdır. Bahsedilen bu kurallar tüm üniversitelerde farklı olabilmektedir. Bu duruma örnek verecek olursak kimi programlar sayfa sayısına önem verirken kimi üniversitelerin bu konuda bir kuralı bulunmamaktadır. Proje hazırlamak tez hazırlamak kadar zor olmasa da belirli kurallar dahilinde yazılmalıdır. Proje danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlanacak olan çalışmalar özgün oldukları takdirde çoğunlukla kabul edilmektedir.  

Sizlere 9 yıldır hizmet veren kurumumuz yılların tecrübesiyle proje çalışmalarınızda sizlerin yanındadır. Projelerinizin yazımını gerçekleştirirken sürekli sizinle irtibat içinde olacağız ve çalışmaları sizlere parçalar halinde teslim edeceğiz. Gönderilen parçaları onayladığınız takdirde yazım işlemine devam edeceğiz ve bu süre içinde tüm düzenleme taleplerinizi ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz.

Proje hazırlama konusunda yeterli vaktiniz ve tecrübeniz yoksa bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Projeniz hakkındaki detayları bize ilettiğiniz takdirde uzmanlarımız kısa süre içinde size ulaşacaklar ve yardımcı olacaklardır. Çalışmalarımız özgünlük ve başarı garantilidir. Proje çalışmalarımızı sizlere parçalar halinde ileteceğimiz için tüm aşamalarından haberdar olacak ve düzenleme taleplerinizi bizlere iletebileceksiniz. 

Projelerinizin tamamı yazım kılavuzunuza uygun ve eksiksiz olarak sizlere teslim edilecektir. Canlı destek hattımızdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilir ve projeleriniz için taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Proje hazırlamak için yeterli vaktiniz yoksa sizin yerinize projelerinizi bizler hazırlayabiliriz. Kadromuzun tamamı akademisyenlerden oluşmaktadır. Profesyonel olarak hazırlanan çalışmalar teslim tarihinizden önce size teslim edilecektir. 

Bizlere 0541 676 4839 numaralı telefondan ve bilgi@tezakademi.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

[current-page:title] Tez Merkezi, [current-page:title] Proje, Tez Yazdırma

Ücretli tez yazdırma Adana literatür taraması kaç sayfa olur Adana bilimsel ödev nasıl hazırlanır Adana bitirme tezi Adana ingilizce ödev nasıl yazılır Adana bitirme projesi ingilizce İşletme Bitirme tezi yazdırma Adana literatür taraması nasıl yapılır Adana bitirme projesi yapan yerler Adana doktora tezi Adana lisans tezi Adana bitirme projesi yaptırma Adana bitirme projesi Adana grafik tasarım bitirme projeleri Adana literatür tarama ödev Adana literatür tarama siteleri Tez merkezi Adana doktora ödevi Parayla tez yazdırma Adana bitirme projesi hazırlama Adana bitirme ödevi Adana hazır bitirme projeleri Adana literatür taraması nedir Adana literatür taraması Adana lisans tezi nasıl hazırlanır Adana doktora tezi hazırlama Adana itü bitirme projesi tez danışmanlığı Adana literatür hazırlama Adana Bitirme Projesi Yazımı Adana bitirme projesi nasıl yazılır tez yazdırma ekşi Adana lisans tezi hazırlama Adana bitirme tezi nasıl yazılır Psikoloji tezi yazdırma Adana ingilizce proje ödevi nasıl yazılır Adana bitirme projesi sunumu Adana literatür araştırması nasıl yapılır Adana lisans bitirme tezi nasıl yazılır Adana literatür taraması olan tezler Adana doktora tezi yazdırma Adana literatür araştırması Adana bitirme tezi nasıl hazırlanır Adana literatür taraması nasıl yazılır Adana bitirme projesi nasıl hazırlanır Adana bitirme tezi hazırlama Adana lisans tezi nasıl yazılır Adana lisans ödevi Adana literatür özeti örneği pdf Adana bitirme ödevi nasıl yazılır Adana bitirme ödevi nasıl hazırlanır